01054, м. Київ, Шевченківський район, вул. Тургенєвська, 32А, офiс 9  | (067) 220-04-36 (063)-408-17-77

РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ

Сім’я – первинна ланка і фундамент будь-якого суспільства. Саме тому закон спрямований на її збереження та примирення. Проте, інколи єдиним рішенням є припинення шлюбу. Зробити це необхідно правильно і безболісно для усієї родини. Тому, вам потрібен гарний адвокат з розлучень.

В ОРГАНАХ РАЦС

Розлучитися в органах РАЦС можна за відсутності дітей. Для цього подається відповідна заява. Якщо чоловік чи дружина не можуть зробити це особисто, від них може бути подана нотаріально посвідчена заява.

Навіть в такому випадку надається час на зміну рішення – запис про розірвання шлюбу буде здійснено лише через місяць. Протягом цього часу заяву можна відкликати.

Хоча в даному випадку сімейним парам і не потрібне представництво, їм не варто нехтувати юридичною підтримкою. Має забезпечувати супровід розлучень юрист, який добре знається на своїй справі.

Заяву від одного з подружжя може бути подано також у разі недієздатності іншого або визнання його безвісно відсутнім.

В СУДІ

Шлюб між подружжям з дітьми припиняється в судовому порядку. За відсутності спорів, сторони подають спільну заяву та договір, в якому узгоджується з ким житимуть діти, як їх забезпечуватиме та виховуватиме інший. Договір про аліменти посвідчується нотаріусом.

Через місяць суд ухвалить рішення, якщо дійде висновку, що це дійсно відповідатиме волі заявників та не порушуватиме прав дітей. До того часу заяву можна відкликати.

За відсутності згоди, кожен має право подати позов. Супровід розлучень адвокатом гарантує захист інтересів обох сторін. Будуть вжиті заходи щодо примирення, з’ясовуватимуться фактичні стосунки, реальні причини розлучення. Обов’язково враховуватиметься, чи є малолітня дитина. Суд прийме рішення про розірвання шлюбу, якщо вважатиме, що надалі спільне життя суперечитиме інтересам подружжя та дітей. 

Необхідно враховувати, що позов не можна пред’являти під час вагітності та протягом року з народження дитини.   
 

ЧИМ МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ

Якщо вам потрібен адвокат з розлучень в Києві – звертайтеся до Pankova&Vislyaeva.

Ми допоможемо:

  • правильно скласти заяву про розірвання шлюбу
  • підготувати договір про умови проживання, виплату аліментів, забезпечення та виховання дитини
  • подати позов та забезпечити розгляд справи

У вас буде свій адвокат зі шлюборозлучних процесів в Києві. Звертайтеся.

Адвокатське об'єднання Pankova&Vislyaeva © 2020