01054, м. Київ, Шевченківський район, вул. Тургенєвська, 32А, офiс 9  | (067) 220-04-36 (063)-408-17-77

НАСАМПЕРЕД – ДИТИНА 

Батьки зобов'язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров'я, фізичний і духовний розвиток.

До досягнення дитиною 16 років питання її тимчасового виїзду за межі України з метою оздоровлення та відпочинку, навчання, участі у спортивних заходах вирішують батьки. Добре, якщо вони насамперед дбають про дитину і приймають рішення спільно. Коли батьки живуть окремо, виїзд дитини за кордон може значно ускладнюватися.

Батьки не мають права перешкоджати одне іншому піклуватися про нормальний розвиток дитини, заважати спілкуванню з нею, прийняттю участі у її вихованні. Але не можна й зловживати відповідними правами. Зрештою, страждати від цього буде виключно дитина.  

СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ ДОПОМОЖЕ

Батьки повинні чітко розуміти порядок вивезення дітей за межі України, знати які для цього потрібні документи, де і як їх оформити. Не варто нехтувати професійними консультаціями юристів, адже мова йде про безпеку дитини. 

Нерідко, аби отримати дозвіл на виїзд дитини за кордон без згоди другого з батьків доводиться звертатися до суду. У таких спорах принциповим є доведення факту ухилення від надання згоди. Досвідчений адвокат по сімейних справах правильно сформує доказову базу і забезпечить ефективний розгляд справи.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Адвокати Pankova&Vislyaeva пропонують:

  • індивідуальні консультації з питань виїзду дитини за кордон
  • допомогу у підготовці та отриманні необхідних документів
  • послуги адвоката під час подання і розгляду в суді заяви про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди другого з батьків.

Ми врахуємо всі деталі та подбаємо про те, аби ваші з дитиною документи були в порядку.

Адвокатське об'єднання Pankova&Vislyaeva © 2020