м. Київ, Шевченківський район, вул. Тургенєвська, 32А, офiс 9 | (067) 220-04-36 | (063) 408-17-77

"

Вiсляєва Лiлiя Володимирiвна

Маючи багаторічний досвід роботи в сфері юриспруденції та правосуддя, наша команда націлена на забезпечення найефективнішого вирішення вашого питання. Ми досягаємо результатів завдяки практичним та інноваційним юридичним рішенням, що гарантовано допомагають нашим клієнтам.

Ми надаємо юридичні послуги фізичним і юридичним особам у всіх галузях права, в тому числі послуги з абонентського юридичного обслуговування підприємств та фізичних осіб-підприємців. Фахівці нашої компанії візьмуть на себе обов'язки з ведення юридичної діяльності Вашої компанії та представлення інтересів в усіх державних органах. 

"

Панькова Свiтлана Михайлiвна

Якщо ви бажаєте досягти найкращого результату і грамотно побудувати хід судового процесу, вам знадобиться допомога адвоката, який зможе забезпечити та реалізувати весь спектр можливостей для представлення Ваших інтересів у суді. 

Якість наших послуг заснована на галузевій експертизі, розумінні особливостей функціонування правової системи, індивідуальному і партнерському ставленні до кожного клієнта, дотриманні високих професійних і етичних стандартів, технологічності в роботі з інформацією. 


 

 

 

 

 

Pankova-Vislyaeva.Kiev.Ua © All Rights Reserved