01054, м. Київ, Шевченківський район, вул. Тургенєвська, 32А, офiс 9  | (067) 220-04-36 (063)-408-17-77

Вiсляєва Лiлiя адвокат Київ;

Вiсляєва Лiлiя Володимирiвна. Адвокат, партнер.

Pankova&Vislyaeva – професійне адвокатське об’єднання. Захищаємо інтереси в суді, надаємо правову допомогу фізичним особам і бізнесу в Києві.

Наші адвокати і юристи спеціалізуються на сімейному та цивільному праві, вирішують спори з банками, ведуть спадкові та трудові спори. Фахівці адвокатського об’єднання надають юридичні консультації та супроводжують судові справи по інших категоріях спорів, зокрема податкові справи та стягнення заборгованості. До нас приходять тоді, коли необхідно швидко і безболісно розірвати шлюб, розділити майно, стягнути аліменти чи вирішити інші питання батьківства. Ми допоможемо укласти шлюбний договір та оформити виїзд дитини за кордон.  

Панькова Свiтлана адвокат Київ;

Панькова Свiтлана Михайлiвна. Адвокат, керуючий партнер.

Нашими постійними клієнтами є: Житловий комплекс "Євромісто", девелоперська компанія "SAVO Group", поліграфічна компанія "Віал Солюшн", логістична компанія "Арма Транс" та КОУЧИНГОВА КОМПАНІЯ БІГ СІТІ, німецька компанія "Teploluxe". Ми консультуємо та здійснюємо повне юридичне супроводження їх діяльності, зокрема договірна робота, юридичні консультації, представлення інтересів в судах та державних органах.  

Ми досягаємо результатів завдяки практичним та інноваційним юридичним рішенням, що гарантовано допомагають нашим клієнтам.

Якість наших послуг заснована на галузевій експертизі, розумінні особливостей функціонування правової системи, індивідуальному і партнерському ставленні до кожного клієнта, дотриманні високих професійних і етичних стандартів, технологічності в роботі з інформацією.   

Ми поважаємо конфіденційність, завжди націлені на результат, дотримуємося професійної етики та граємо за правилами. 15 років юридичної практики переконали нас у дієвості та надійності цих принципів.

  • Адвокатське об’єднання пропонує вам абонентське обслуговування та юридичну підтримку на постійній основі.
  • Якщо вам потрібен особистий адвокат в Києві, надійна команда юристів для супроводу вашого бізнес-проекту чи просто юридична консультація – напишіть нам листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або зателефонуйте нам за телефонами: +38 (067) 220-04-36+38 (063) 408-17-77.
  • Також будемо раді зустріти вас в нашому офісі за адресою: 01054, м. Київ, Шевченківський район, вул. Тургенєвська, 32-А, офіс 9.

 

 

Адвокатське об'єднання Pankova&Vislyaeva © 2020