01054, м. Київ, Шевченківський район, вул. Тургенєвська, 32А, офiс 9 | (063) 408-17-77 | (067) 220-04-36


СІМ'Я – ОСНОВА НАШОГО СУСПІЛЬСТВА

Сімейні відносини мають будуватися на почуттях любові, взаємоповаги, допомоги та підтримки між подружжям, батьками, дітьми.

Втім, у реальному житті відносини всередині окремо взятої родини можуть бути настільки специфічними, що найдрібніша суперечка здатна затьмарити будь-які принципи взаємоповаги, не кажучи вже про почуття батьківського чи подружнього обов’язку.

Сімейні спори найскладніші для врегулювання, адже учасники конфлікту завжди переповнені емоціями. Саме тоді сторонам може знадобитися кваліфікований юрист по сімейних справах.

Не кожна сім’я зважується залучити третю сторону до вирішення свого конфлікту чи медіацію. Підвищений градус відносин, нездатність чути одне одного можуть довести спір до критичної межі – втрати родини.

НАВІЩО ПОТРІБЕН СІМЕЙНИЙ ЮРИСТ:

Залучений вчасно юрист зможе тверезо і комплексно оцінити проблему, допоможе прийняти максимально виважене рішення, не доводячи спір до суду.

Участь юриста поможе зберегти кошти, безцінний час, а нерідко й найголовніше – родину. Будь-які спроби досудового врегулювання конфлікту – варті того.

Якщо без суду не обійтися, то досвідчений сімейний адвокат буде запорукою ефективного розгляду справи та гарантією мінімізації витрат, пов’язаних з процесом.

ЩО ПРОПОНУЄМО МИ:

Сімейне право – галузь, на якій спеціалізуються адвокати та юристи Pankova&Vislyaeva

У нас значний досвід у досудовому та судовому вирішенні сімейних спорів. Ми вміємо знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта і відшукати найбільш комфортне рішення.

В галузі сімейних правовідносин ми пропонуємо:

  • послуги адвоката під час розірвання шлюбу та поділу майна
  • допомогу у вирішенні справ про стягнення аліментів
  • супровід справ про встановлення батьківства, позбавлення чи поновлення батьківських прав
  • допомогу у підготовці документів для виїзду дитини закордон
  • послуги юриста при укладенні шлюбного договору

Якщо вам потрібен адвокат по сімейних справах у Києві – звертайтеся, обов’язково допоможемо.

Адвокатське об'єднання Pankova&Vislyaeva © 2020