01054, м. Київ, Шевченківський район, вул. Тургенєвська, 32А, офiс 9  | (067) 220-04-36 (063)-408-17-77

СТЯГНЕННЯ БОРГУ ПО РОЗПИСКАХ АБО ДОГОВОРАХ

У судовій практиці нерідкі випадки виникнення розбіжностей між позикодавцем і позичальником, який ігнорує необхідність виконувати свої боргові зобов'язання. Самостійне звернення до суду, швидше за все, нічого не дасть, особливо коли з позичальником втрачений зв'язок або він навмисно ухиляється від сплати боргу. 

У даному випадку без юриста по стягненню боргів не обійтися. Досвідчений фахівець допоможе притягнути позичальника до відповідальності і проконтролює виконання ним боргових зобов'язань. 

Згідно чинного законодавства, стягнути борг можна за:

  • договором позики
  • борговою розпискою

Професійний юрист чи адвокат зі стягнення боргів у Києві допоможе довести факт наявності боргу, розшукає боржника і розробить оптимальний план повернення позичених коштів.

Процедура стягнення боргу по розписках або договорах

В першу чергу, юрист проаналізує наявні у позикодавця документи, що підтверджують факт передачі ним грошей позичальникові. Після цього можна робити висновок про майбутній успіх повернення боргу. Далі слідує процедура досудового вирішення конфлікту, яка передбачає зустріч з боржником. 

Якщо його місце знаходження не встановлене, адвокат звертається за допомогою до правоохоронних органів. Також він збирає інформацію про майновий та фінансовий статок боржника, складає на його ім'я претензії і позовну заяву, якщо досудове врегулювання конфлікту виявилося безуспішним. 

Після винесення судом рішення про виплату боргу позикодавцеві, адвокат продовжує співпрацювати з виконавчою службою і судовими приставами, поки позичальник повністю не виплатить борг. 

Звертайтеся до спеціалістів зі стягнення заборгованості в Києві, якщо бажаєте отримати заборговане у повному обсязі.

Адвокатське об'єднання Pankova&Vislyaeva © 2020