01054, м. Київ, Шевченківський район, вул. Тургенєвська, 32А, офiс 9  | (067) 220-04-36 (063)-408-17-77

ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ ВНАСЛІДОК ДТП

Постраждала внаслідок дорожньо-транспортної пригоди сторона має право на відшкодування завданої їй шкоди. Але на практиці домогтися стягнення не так просто. Це завжди болісний і довготривалий процес. Нескінчені експертизи, зволікання з виплатами, спори з винуватцями аварії та страховими компаніями. Не варто намагатися самотужки розв’язати усі ці проблеми. Потрібен надійний автоадвокат, який гарантовано допоможе отримати належну компенсацію.  

Чим допоможе адвокат по ДТП:

  • своєчасний виїзд на місце та юридична допомога при ДТП
  • правильне оформлення протоколу, схеми ДТП, збір доказів та фіксація усіх обставин аварії
  • комунікація з поліцією, страховиками, свідками та іншими учасниками ДТП
  • підготовка пакета документів на отримання страхового відшкодування
  • представництво інтересів у суді

Досвідчений автоюрист допоможе вгамувати емоції, знизити психологічний тиск та убереже від прийняття помилкових рішень в стресовій ситуації. Адже, будь-які неправильно оформлені документи можуть стати причиною відмови у виплаті відшкодування чи несправедливого заниження його суми.

Страховики – ще одна проблема

Страхові компанії відомі відвертим небажанням виконувати свої зобов’язання. Вони нікуди не поспішають. Якщо не знайдуть підстав для відмови у виплаті страхового відшкодування, то з радістю затягуватимуть строки виплат. Не дайте себе ошукати – зверніться по професійну допомогу. Автоадвокат усе проконтролює і забезпечить ефективний захист ваших прав, якщо справа дійде до суду.

Що пропонуємо ми: 

Справи по ДТП – одна з основних практик Pankova&Vislyaeva. Якщо вам потрібен автоюрист чи автоадвокат в Києві, звертайтесь до нас – ми забезпечимо захист ваших прав.

Адвокатське об'єднання Pankova&Vislyaeva © 2020